Четвер, 24.01.2019, 04:07
Краснопільська гімназія
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація [14]
Головна » Статті » Виховна робота » Інформація

Українсько-польський обмін молоддю 2017

 
 
Більше 40 учнів Краснопільської гімназії стали учасниками Міжнародного українсько – польського проекту обміну молоддю.
У сучасному світі молодому поколінню як ніколи потрібно давати можливість розвиватися, відкривати щось нове для себе, зважаючи на те, що, на жаль, основною розвагою для більшості є комп’ютер.
Завдання розвиватись ставить для себе Педагог з великої літери, мудра людина та просто чудова жінка – Обідець Катерина Олександрівна, яка вже досить давно з року в рік є куратором українсько-польських проектів, написаних нашою землячкою Катериною Ващенко, метою яких є зближення культур, розвиток молоді та просто відпочинок у європейській країні, що є неоціненною можливістю для українських дітей. Під час літніх канікул та першого місяця осені відбувалися ці проекти, які тривали 10 днів. Більш- ніж 30 гімназистів відвідало Польщу.
 
 
                                                         
Саме «Фотографія» стала темою першого проекту. 19 дітей із Сумської області відвідали «зимову столицю» Польщі – Закопане. Це унікальне місце з дивовижною гірською природою. Польськими керівниками були Катерина Ващенко та Дам’ян. Українськими – Катерина Обідець та Ірина Мохонько-Носач. Оскільки тема була досить-таки популярною, то всі з захопленням робили фото, слухаючи рекомендації професійного фотографа Дам’яна. Також ми відвідали Морське-око - це озеро, яке знаходиться в г. Татрах, аквапарк, Краків та багато інших історичних місць. Українські підлітки міцно потоваришували з польськими, тому і зараз спілкуються у соціальних мережах. 
                                                         
 
Темою другого та четвертого проекту стала «лялька-мотанка та вироби з кераміки». Цього разу українці мешкали у місті Ольштин. Товариство «Наші Ґади» (Ґади – місто поблизу Ольштину) люб’язно навчили виготовляти вироби з глини, шити ляльку-мотанку. Під час проекту вихователі проводили інтерактивні ігри, конкурси. Особливість проекту – польські та українські вечори. Діти підготовали творчі номери, щоб показати культуру свого народу. На вечорах присутні українська діаспора у Польщі. Як і в усіх проектах діти відвідують історичні та культурні місця. Наприклад: ми були присутні на археологічних розкопках Пруського міста, Ліцбарський замок та ін.
                                                           
Третій та п’ятий проект був не менш цікавим, адже темою став «Театр». Діти мешкали у Закопаному. У цій темі могли проявити себе усі. Адже це дуже цікавий проект. Підлітки ставили різні вистави, знімали аматорські кліпи та малювали плакати. Як і в першому проекті, відвідали багато історичних місць. Протягом 10-ти днів всі стали однією родиною.
                      
                                                                                                                                                                                        Анна  Рощина 
Категорія: Інформація | Додав: Du7ya (02.01.2018) | Автор: Du7ya
Переглядів: 410 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт

Фінансові звіти
Партнери


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Сумської області Україна © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz