Неділя, 25.10.2020, 13:55
Краснопільська гімназія
Вітаю Вас Гість | RSS
TEST
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація [39]
Головна » Статті » Виховна робота » Інформація

Фоточелендж 2020 продовжуємо

Фоточелендж 2020 продовжуємо «Екомішечок  поший- врятуй планету від пластику!»


"Мішечки пошиємо собі та рідні
Пластику скажемо - НІ!"

                  Ми усі творчі люди. І проявляємо свою творчість у різних діяльностях: хтось співає, хтось танцює, хтось малює, а зараз всі ми разом  шиємо еко торбинки, щоб замінити пластик. Учні Краснопільської гімназії передали фото челендж  по пошиттю торбинок вчителям. Кинувши виклик ,звичайно, педагогічний колектив з радістю і великим захопленням, долучився до нашого челенджу. Це постійна робота над створенням цікавих еко тробинок, нові ідеї, які виникають раз за разом як у вчителів, так і в учнів нашої гімназії.  Пошили торбинки: Грінчук Віка, Грушко Настя, Придатко Діана, Кучменко Діана, Щебетенко Діана, Підопригора Оксана, Лавріненко Таня,Чучин Денис, Шведюк Міша, Шимоня Єва. Представлені торбинки і  педагогів, зокрема, вчителя історії- Білоус Наталіі Іванівни, вчителя англійської мови -Підопригори Юлі Василівни, завуча з навчально -виховної роботи Хомічової Лариси Миколаївни, вчителя трудового навчання Щебетенко Наталії Петрівни, медичної сестри нашого закладу Бобіної Оксани Іванівни та вчителя математики -Мажари Валентини Григорівни, яка навіть  пошила цілий набір еко- торбинок різного розміру і призначення.

         Безперечна і повноцінна участь педагогічного колективу у челенджі лише доводить, що наші вчителі такі ж креативні та творчі, як і учні гімназії. Адже діти вірять більше справам, а не словамТому  челендж буде успішним!. Ми хочемо довести всім, що наш челендж –  це круто!

Рятуймо планету разом!

 

 

Необхідно зробити фото або відео створеного мішечка (можна з автором) опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #мішечок й відмітити сторінки https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld та (або) https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Категорія: Інформація | Додав: Педагог-організатор (27.04.2020) | Автор: Мигаль Юлія Юріївна
Переглядів: 112 | Теги: Краснопільська гімназія еко мішечки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт

Фінансові звіти
Історія
Ми на YOUTUBE
Завдання для учнів
Дистанційне навч.
Посилання


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Сумської області Україна © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz