Понеділок, 25.03.2019, 05:06
Краснопільська гімназія
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація [17]
Головна » Статті » Виховна робота » Інформація

Безпека під час Новорічних ,Різдвяних свят та на зимових канікулах
 
                                                                                                         
 Краснопільська районна рада Сумської області
         КРАСНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ
 
                                                                                     НАКАЗ
12.12.2017                                                          смт. Краснопілля                                                           №--ОД
Про збереження життя і здоров’я
учнів під час Новорічних та Різдвяних
свят, зимових канікул та запобігання виникнення
надзвичайних ситуацій
 
Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці», п. 4.6. Положення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», наказу відділу освіти
№ 378-ОД «Про збереження життя і здоров’я учнів під час Новорічних та Різдвяних свят та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах району»,з метою збереження життя і здоров’я учнів під час Новорічних та Різдвяних свят та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах району в зв’язку з відключенням електроенергії
 
НАКАЗУЮ:
 
1.Класним керівникам
1.1. До 29.12.2017 організувати проведення цільового інструктажу з учнями та вихованцями щодо безпечного поводження з вогнем при організації дозвілля, поводження на автошляхах та в автотранспорті, з отруйними, вибухонебезпечними та невідомими речовинами, поводження на льоду під час зимових канікул із реєстрацією у відповідних журналах.
2.Завгоспу Остапенку М.М.
2.1До 29.12.2017 здійснити перевірку евакуаційних виходів, коридорів, горищних та підвальних приміщень на відповідність вимогам правил пожежної безпеки.
3. Заступнику директора Хомічовій Л.М.
3.1 До 29.12.2017 встановити чергування відповідальних осіб у місцях з масовим перебуванням дітей під час проведення свят, спортивних змагань та інших заходів.
3.2. Постійно здійснювати контроль за відвідуванням учнями та вихованцями навчальних закладів, дотриманням температурного режиму та санітарно-гігієнічних вимог щодо профілактики захворювань на ГРВІ та грип.
3.4 Встановити чергування працівників навчальних закладів у вихідні та святкові дні з метою запобігання, вчасного виявлення та відповідного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.
4. У разі виникнення надзвичайних ситуацій терміново повідомляти у відділ освіти, молоді та спорту та у відповідні органи для вчасного й ефективного реагування на них.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 
            Директор                                                                                             С.С. Зінченко
Категорія: Інформація | Додав: Du7ya (22.12.2017) | Автор: Du7ya
Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт

Фінансові звіти
Партнери


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Сумської області Україна © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz