Субота, 20.04.2024, 13:58
Краснопільський ліцей №2 Краснопільської селищної ради
Вітаю Вас Гість | RSS
TEST
Меню сайту
Категорії розділу
ЗНО-2019 [22]
ЗНО-2021 [3]
Головна » Статті » ЗНО » ЗНО-2019

ЗНО - 2017

             

             

             

               

             

             

             

             

             

               

              

              

             

              

             

                                      

              

                

             

 

 

 

                                                        

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2017

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

 

Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Не можна навчитись добре виконувати тести, не тренуючись на них самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід - самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

Поспішай. Тренуйтеся із секундоміром у руках. Порівнюйте час, необхідний для виконання тестів зовнішнього оцінювання. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації, неможливо змоделювати той стрес (напругу), що викликає будь-яке тестування.

Випробовуй. У тренуваннях застосовуйте правильну тактику, тобто додержуйтесь усіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест у цілому. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж познайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить вам, що ж саме є необхідним в інструкції до даного завдання. Це конкретний приклад тактики, яку треба випробовувати. Її можна освоїти й ефективно застосовувати, тільки активно тренуючись у тестуванні.

Пропускай. Треба навчатися пропускати важкі чи незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі завдання, з якими ви обов'язково впораєтесь. Просто нерозумно не дібрати балів тільки тому, що ви не добрались до «своїх» завдань, а застрягли на тих, навчальний матеріал яких вам невідомий. Звичайно, така тактика може принести успіх далеко не завжди. Якщо тест побудований за принципом «сходів» і починається з легких запитань, то не варто пропускати всі перші завдання.

Вгадуй. Якщо ви не впевнені у виборі, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції варто довіряти! Така довіра, як правило, призводить до приросту балів.

Виключай. Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати 

відразу правильну відповідь, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох відповідях (а це легше), а не відразу на п'ятьох-сімох (що набагато складніше).

 

Скорочуй вибір. Якщо кілька відповідей (1-2) із чотирьох чи п'яти варіантів здаються вам зовсім невідповідними, а інші такими, що підходять з рівною ймовірністю, то в цьому випадку правильніше буде не пропускати це завдання, а намагатись вибрати відповідь з інших просто навмання. Шляхом такої тактики ви отримаєте більше балів. Це - теорія ймовірності. Адже «негативне знання» (про те, яка відповідь точно не підходить) - це теж знання, і нерозумно відмовлятись від його використання.

Думай тільки про поточне завдання. Коли ви бачите завдання (запитання), забувайте все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов'язані одне з одним, тому знання, які ви застосували в одному (уже вирішеному вами), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно вирішити інше завдання. Ця установка дає безцінний психологічний ефект - забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилось вам «не по зубах»). Думайте тільки про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати бали.

Читай завдання до кінця. Поспіх не повинен призводити до того, що ви будете намагатися зрозуміти умови завдання за «першими словами» й добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших запитаннях.

Не засмучуйся. У будь-якому професійно підготовленому тесті є завдання, з якими ви просто не зможете впоратись. Більше того, усі 100 % завдань зможуть виконати лише одиниці! Тому немає ніякого сенсу розхлюпувати емоційну енергію на передчасну досаду. Навіть якщо вам здається, що ви допустили занадто помилок і просто завалили тест, пам'ятайте, що дуже часто таке відчуття є помилковим: при порівнянні ваших результатів з іншими може з'ясуватися, що інші допустили ще більше помилок. У підсумку ви одержите якщо не найвищий тестовий бал, то цілком пристойний. Ця установка особливо знадобиться «круглим відмінникам», які звикли при звичайних методах контролю домагатись максимального результату. Якщо ви хочете стати класним «тестовим бійцем», навчайтесь не тільки наносити удари, а й «тримати» їх (якщо висловлюватись термінами боксу). Треба категорично відмовитись від «комплексу відмінника», який не звик непохитно переносити окремі локальні невдачі.

Заплануй два кола. Сплануйте середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) тестування пройти всі завдання «за першим колом». Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких для вас («своїх») завданнях, а потім зможете подумати й добрати щось на важких, які вам спочатку довелось пропустити.

                                                                                                                 

                             

 

  Більш детально ознайомитися з умовами підготовки до ЗНО 2017 ви можете переглянувши відео   за наступним посиланням: 

http://zno-kharkiv.org.ua/pro-zno-v-media.php  (Харківський регіональний центр оцінювання  якості освіти)

 

 

          

         

 

         

                             

 

 

       

 

       

Вартість пробного ЗНО становить 120 грн. за один предмет. 

Увага! У разі затвердження у Законі України «Про державний бюджет 2017 року» змін соціальних стандартів, ціну за участь у пробному ЗНО-2017 може бути змінено.

 

                                                 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, проводиться з метою ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. 

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

 
Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком:

      01 квітня Українська мова і література

      08 квітня Історія України, Математика, Біологія, Географія, Фізика,

Хімія, Англійська мова, Іспанська мова, Німецька мова,

Російська мова, Французька мова

 ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 

  • ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  • підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • ознайомитися з форматами зошитів зовнішнього незалежного оцінювання;

  • орієнтуватися в різних формах завдань;

  • розрахувати час на виконання завдань;

  • потренуватися в заповненні бланків відповідей;

  • отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.

  • використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов);

  • Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

  • Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

    Вартість одного тестування для одного учасника складає 120 грн. 00 коп.

     

    УВАГА! Оплату потрібно здійснювати за кожний предмет окремим платежем. 

     
    Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

     

    Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 10 по 31 січня 2017 року.

     

    Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

     Для реєстрації необхідно:

  • зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

  • з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО. УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.                                                

  • Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

  • У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

  • У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

    Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  • запрошення-перепустку;

  • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;

  • паспорт (свідоцтво про народження).

  • на сайті Харківського РЦОЯО

    http://zno-kharkiv.org.ua

     
    Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

    Кожен учасник отримає бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і зможе самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного ЗНО.

     

    Результати пробного ЗНО НЕ використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.

     

     

     

     

             

Категорія: ЗНО-2019 | Додав: Julia_Juriivna (05.12.2016) | Автор: ЗНО
Переглядів: 776 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Пошук
Дистанційка
Вхід на сайт

Історія
Посилання


БПД
УЦОЯО
ХРЦОЯО
Відділ освіти КСР
Ми на YOUTUBE
Ми на Facebook
Ми на Facebook
Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради Сумської області Україна © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz