Понеділок, 25.03.2019, 05:13
Краснопільська гімназія
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Головна » 2018 » Червень » 9 » Українська освіта на крилах "Білих ворон"
09:53
Українська освіта на крилах "Білих ворон"

 
 
 
 
02.06.2018 у м. Глухові відбулася остання регіональна афілійована (не)конференція у форматі Міні-EdCamp цьогорічної програми "EdCamp in a Box 3.0" за темою "Нова українська школа: новітні технології ". Наш навчальний заклад представляли: класовод 1 поч.класу А.А.Завалій та вчитель-предметник С.Ю.Корх.
 
 
Маркетингове управління Новою українською школою, інтернет-ресурс педагога: економія часу, підвищення ефективності навчання, освітній challenge у напрямку впровадження технологій структурування СУН (систем управління навчанням), інтерактивне навчання з використанням фактчекінга, дисграфія і як допомогти дітям із такою особливістю і т. д. - дуже своєрідна й цікава подія!
 
 
 
 
                                                                          
 
                                                                                                        Практична робота
                                        Одна з перших експертних паралелей "Цифрові інструменти для командної роботи"
 
EdCamp – це свобода! Тільки Ви вирішуєте, як використати цей день на EdCamp: Ви можете обрати участь в одній із сесій чи індивідуальну консультацію з кимось із експертного кола, можете відвідати творчі чи технологічні майстер-класи, а можете, наприклад, замість якоїсь сесії просто випити кави із новими знайомими та обговорити важливі для вас теми.Також для учасників було організовано екскурсію до краєзнавчого музею, Національного заповідника та пам'ятника Т.Г.Шевченка м.Глухова.
                 

Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату, учасниці й учасники самі на (не)конференції визначають перебіг її роботи, вибираючи ті сесії, які відповідають їхнім потребам та інтересам.(експертна та учительська парелелі).

                                                                           

Національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine – незабутній захід з обміну досвідом для відповідального вчительства, яке прагне кращої якості знань для наших дітей.

 
Переглядів: 100 | Додав: Du7ya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт

Фінансові звіти
Партнери


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Сумської області Україна © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz