Понеділок, 25.03.2019, 04:55
Краснопільська гімназія
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Головна » 2017 » Березень » 7 » Школа в природі
14:38
Школа в природі

      «Віддавати чи не віддавати дитину на підготовчі курси до школи?» – з цим питанням рано чи пізно стикаються всі батьки дошкільнят.

        Попри велику кількість спеціалізованої літератури, яка говорить про користь дошкільної підготовки, батьки продовжують сумніватися. В чому причина таких вагань? На нашу думку, вона полягає в тому, що батьки не зовсім розуміють, що таке підготовчі курси до школи і навіщо вони потрібні.

     Уже традиційно Краснопільська гімназія відкрила двері для майбутніх першокласників. З листопада 2016 року розпочалися заняття «Школи в природі».

     Діти із задоволенням відвідують заняття і показують гарні результати роботи. Із майбутніми першокласниками працюють висококваліфіковані фахівці: учитель початкових класів Завалій А.А., практичний психолог Ломако Р.П., учитель англійської мови Підопригора Ю.В., учитель фізичної культури Мигаль Н.В.

     Ми готуємо дітей у відповідності до державних вимог, що ставить перед нами сучасна система освіти. На сьогоднішній день перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь. І це не тільки знання літер і цифр. Дитина має мати початкові знання з природознавства, основ здоров’я та інших предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання. Орієнтуючись на перелік цих вимог, ми і навчаємо дітей.

        Але це тільки частина нашої роботи. Крім подання навчального матеріалу, ми розвиваємо пам’ять, увагу, уяву дітей. Наша робота направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу. Адже процес кардинально відрізняється від ігри, до якої вона звикла! Ми вчимо дітей спілкуватись між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі.

          Після закінчення «Школи в природі» вашій дитині буде набагато простіше адаптуватися до навчання в школі, нового дитячого колективу, вчителів. Тому, якщо ваша дитина не відвідувала садочок і коло її спілкування обмежується тільки сім’єю, їй просто необхідно відвідати наші заняття. В іншому випадку, перший день в школі стане для дитини справжнім стресом!

          Усі заняття «Школи в природі» проводяться в ігровій формі, з урахуванням вікових особливостей дітлахів, їх розвитку і потреб. Діти вчаться граючись, тобто проводять час з користю.

 

 

Переглядів: 149 | Додав: YUSENA6289 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт

Фінансові звіти
Партнери


Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Copyright Краснопільська гімназія Сумської області Україна © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz